صفحه اصلی / دسته‌بندی نشده / Asphalt 9 : Legends جدیدترین بازی مسابقه‌ای ماشین ۲۰۱۸

Asphalt 9 : Legends جدیدترین بازی مسابقه‌ای ماشین ۲۰۱۸

 

با بازی جدید کمپانی مشهور Gameloft رانندگی کنید و در بهترین و هیجان‌انگیزترین مسابقه‌ی خیابانی، تبدیل به راننده‌ی افسانه‌ای آسفالت شوید. یکی از ویژگی‌های Asphalt 9: Legends، فهرست فوق‌العاده‌ای از عالی‌ترین ماشین‌ها است که مشابه آن را در هیچ بازی دیگری ندیده‌اید، ماشین‌هایی از مشهورترین کمپانی‌های خودروساز مثل فراری، پورش، لامبورگینی و دبلیو موتورز. این امکان وجود دارد که ماشین رویایی خود را که از ابتدای بازی آزاد و رایگان است، انتخاب کنید و در مکان‌هایی تماشایی و بی‌نظیر با ماشین‌های رقیب از سرتاسر جهان مسابقه بدهید، مسیر را به سرعت طی کنید و محدودیت‌ها را پشت سر بگذارید تا تبدیل به یک راننده‌ی افسانه‌ای شوید.

تجربه‌ی یک بازی کنسولی در دستانتان

آسفالت ۹ شما را به اعماق یکی از هیجانی‌ترین بازی‌های مسابقه‌‌ای می‌برد. جایی که جزئیات ماشین‌ها با دقت بسیار بالا و کاملاً واقعی هستند و استفاده از تکنیک‌های جالب HDR، افکت‌های گرافیکی در ابعاد کوچک، تصاویر و صداهای خیره‌کننده، هر مسابقه‌ را تبدیل به یک فیلم مسابقه‌ای واقعی کرده است.

معتبرترین ماشین‌ها

بیشتر ماشین‌ها از بین ۵۰ خودرو بسیار سریع جهان و با دقت زیادی بر مبنای متدهای زیبایی و بالاترین عملکردها در رانندگی انتخاب شده‌اند تا بهترین ماشین‌ها را در بین همه‌ی نسخه‌های قبلی بازی آسفالت، در اختیار داشته باشید.

                         
بازی Asphalt 9

امکان شخصی‌سازی با چند اشاره انگشت

با ویرایشگر جدید خودرو در آسفالت ۹ می‌توانید رنگ دقیق و جنس بدنه‌ی ماشین خود را تعریف کنید. همچنین با انتخاب رنگ برای رینگ ماشین، در مسیر مسابقه خاص و متمایز به نظر خواهید آمد.

                       
دانلود Asphalt 9

انفجاری برای جذابیت مسابقه

در آسفالت ۹ با شارژ نیترو و استفاده از آن می‌توانید به بالاترین سرعت ممکن برسید. همچنین با دو بار ضربه زدن روی ترمز می‌توانید ترمز دستی بکشید و علاوه بر شنید صدای ترمز، دور ۳۶۰ درجه بزنید.

افسانه‌ی خیابان‌ها شوید

در حالت Career می توانید در خیابان‌ها سفر کنید و ۶۰ فصل و ۸۰۰ مسابقه را پشت سر بگذارید. در حالت Multiplayer نیز می‌توانید با ۷ بازیکن از هر جای جهان  مسابقه دهید و تبدیل به یک بازیکن افسانه‌ای در آسفالت شوید.

                              
Asphalt 9

 

بالاترین میزان کنترل در مسابقه

استفاده از طرح نوآورانه TouchDrive، سبکی جدید برای رانندگی ایجاد کرده که هدایت ماشین را آسان می‌سازد تا بتوانید ذهن و تمرکز بیشتری روی جذابیت‌های مسابقه و سرعت بالاتر بگذارید.

تشکیل تیم قدرتمند

برای اولین بار در بازی‌های آسفالت، این امکان فراهم شده که یک اجتماع آنلاین از راننده‌های دلخواه و دوستانتان را با ویژگی‌های یک باشگاه تشکیل دهید. با همکاری دوستانتان بهترین مسابقه‌ها را پشت سر می‌گذارید و علاوه بر به دست آوردن جوایز مسابقه، رتبه‌ی خود را در باشگاه بزرگان مولتی‌پلیر ارتقاء می‌دهید.

                       
Asphalt 9

به طور کلی آسفالت ۹ را می‌توان برترین بازی برای هواداران بازی‌های رایگان، ماشین‌های مسابقه‌ای، رانندگی سرعتی، رانندگی در ترافیک و رقابیت موتورهای سنگین نامید.

 

 

 

 

همچنین ببینید

error: لطفا کپی نکنید