صفحه اصلی / نرم افزار موبایل / آندروید* / دانلود FaceApp PRO اپلیکیشن فیس اپ تغییر چهره هوشمند

دانلود FaceApp PRO اپلیکیشن فیس اپ تغییر چهره هوشمند

 

حتما در روزهای اخیر در شبکه های اجتماعی و یا مسنجرهای مختلف عکس هایی را به صورت کولاژ از دوستان و یا افراد مشهور مشاهده کرده اید که چهره ی آن ها را به شکل های مختلف نشان می دهد و کنجکاو شده باشید که با چه اپلیکیشنی عکس آن ها به این صورت در آمده است ، این اپلیکیشن جالب FaceApp نام دارد و در واقع یک اپلیکیشن تغییر چهره هوشمند می باشد که بصورت خودکار و کاملا هوشمند می تواند عکس های شما را به اشکال مختلف مانند سن پیری ، جنس مخالف شما ، چهره ی خندان و … در بیاورد.

 FaceApp

کار با اپلیکیشن فیس اپ بسیار ساده می باشد و شما تنها کافی است ابتدا اینترنت گوشی خود را فعال کنید و سپس بصورت سلفی از خودتان عکسی را بگیرید و یا اینکه عکسی را از گالری گوشی تان انتخاب نمایید ، پس از چندین ثانیه ، برنامه عکس شما را شناسایی و آماده می کند و شما برای تبدلی کردن عکس تان به اشکال مختلف بایستی استیکرهایی که در پایین صفحه مشخص شده اند را لمس نمایید ، شکل هر استیکر متناسب با شکلی است که شما می خواهید بر روی عکس تان اعمال نمایید ، بعنوان مثال با لمس استیکر خندان ، چهره ی شما به صورت خندان در می آید.

 FaceApp
FaceApp

با این اپلیکیشن می توانید چهره ی خود را به صورت جنس مخالف ببینید و در واقع این اپلیکیشن به شما نشان می دهد که اگر جنسیت شما تغییر می کرد چهره ی شما به چه صورت در می آمد ، همچنین برنامه به شما نشان می دهد در سنین پیری چهره ی شما به چه صورت در خواهد آمد. جالب است بدانید در مدت زمان کمی که از عرضه ی این اپلیکیشن می گذرد بیش از 1 میلیون بار در پلی استور دانلود گردیده است و امتیاز بسیار خوب 4.5 از 5 را نیز کسب کرده است و به یکی از برنامه های محبوب پلی استور تبدیل شده است.

توجه: برای اجرای این اپلیکیشن به اندروید 4.4 و بالاتر نیاز دارید و همچنین برای استفاده از برنامه بایستی به طور دائم به اینترنت متصل باشید.

تصاویر FaceApp :

دانلود اپلیکیشن فیس اپ :

نکته: اگر نسخه معمولی را نصب دارید و قصد دارید پرو را نصب کنید حتما ابتدا برنامه را پاک کنید سپس پرو را نصب کنید

 

همچنین ببینید

نرم افزارثبت رایگان آگهی اجناس نو و دست دوم

  ثبت و ارسال رایگان آگهی اجناس نو دست دوم شما در این اپلیکیشن

error: لطفا کپی نکنید