صفحه اصلی / آموزش / شکار پیغام ها: چگونه پیام حذف شده واتساپ را در اندروید ببینیم؟

شکار پیغام ها: چگونه پیام حذف شده واتساپ را در اندروید ببینیم؟

شکار پیغام ها: چگونه پیام حذف شده واتساپ را در اندروید ببینیم؟

 

 

 

اگر در پیامرسان واتساپ ، که یکی از مشهورترین پیامرسان های دنیاست، پیامی را پاک کنید. چه در یک چت خصوصی و چه در یک گروه باشید، ردی از پیام پاک شده، باقی می ماند و به جای آن پیام عبارت This message was deleted به معنی «این پیام پاک شده است» مشاهده می شود. حالا جالب است بدانید که این پیام حذف شده واتساپ را هم تحت شرایطی می شود، دید.

روش خواندن پیام حذف شده واتساپ اندروید از اعلان های ذخیره شده

اغراق نیست که بگوییم همه افراد وقتی می بینند پیامی پاک شده است، کنجکاو می شوند بدانند محتوای آن پیام حذف شده واتساپ ، چه بوده است. روشی که دانلودها به شما معرفی می کند، استفاده از برنامه ای است که تمام لاگ های اعلان ها و پیام های دریافتی را ذخیره می کند،

 

معرفی برنامه Notisave برای دیدن پیام پاک شده واتساپ

ذخیره اعلان های اندروید با Notisave

طرز کار برنامه Notisave ، به این صورت است که، بعد از دادن مجوزهای لازم، این برنامه قادر است تمام نوتیفیکیشن هایی که دریافت می کنید را ذخیره کند، خواه این پیام ها بعدا پاک شوند خواه پاک نشوند! برای دادن مجوز به برنامه Notisave ، در اولین اجرای آن لازم است دسترسی به اعلان ها را برای آن فعال کرده و حالت بهینه سازی باتری خودکار اندروید را برای Notisave غیر فعال نمایید.

 

ذخیره نوتیفیکیشن ها در Notisave

بعد از دادن دسترسی از این به بعد، هر اعلانی که دریافت کنید در برنامه Notisave ذخیره می شود و بعدا قابلیت خواندن دارد. به این منظور کافیست به بخش لاگ در برنامه Notisave رفته و پیام حذف شده واتساپ یا دیگر پیامرسان ها را ببینید.

برنامه Notisave اندروید

همچنین ببینید

اینستارویال – اینستاگرام پیشرفته غیر رسمی با امکانات …

بکه اجتماعی اینستاگرام یکی از محبوب ترین برنامه ها در بین کاربران می باشد.  قابلیت …

error: لطفا کپی نکنید