صفحه اصلی / آموزش / خودتان گوشی اندرویدی‌تان را مجهز به حسگر اثر انگشت کنید!

خودتان گوشی اندرویدی‌تان را مجهز به حسگر اثر انگشت کنید!

fingerprint-unlock-app-1-copy

 

بله شک نکنید …. عنوان مطلب را درست خوانده و متوجه شده‌اید و لازمه همین ابتدا تاکید کنم این مطلب به هیچ عنوان جنبه سرگرمی و غیرواقعی ندارد و با استفاده از راه کار ساده ای که در ادامه معرفی می‌شود می‌توانید به راحتی گوشی اندرویدی خود را مجهز به حسگر اثر انگشت کنید تا با اسکن اثر انگشت‌تان قفل گوشی باز شده و امکان دسترسی به محتوا و برنامه‌های آن میسر شود .
اگر گوشی هوشمندتان حسگر اثر انگشت ندارد و دل‌تان می‌خواهد این قابلیت را به آن اضافه کنید، می‌توانید با استفاده از اپلیکیشن جدیدی که برای سیستم عامل‌ اندروید عرضه شده است این قابلیت مفید را به گوشی خود بیافزایید. این اپلیکیشن که Finger Print App Unlock نام دارد، از دوربین پشتی گوشی شما برای اسکن الگوی اثر انگشت‌تان استفاده می‌کند!

fingerprint-unlock-app-3-copy

استفاده از این اپلیکیشن بسیار ساده است. با اجرای آن، به راحتی چند مرحله را دنبال می‌کنید تا انگشت‌تان اسکن شود.
می‌توانید هر کدام از انگشتان دست چپ یا راست‌تان را انتخاب کنید. نرم‌افزار سپس چند عکس ماکرو از انگشت‌تان می‌گیرد. سپس اثر انگشت‌تان را از روی این عکس‌ها تشخیص می‌دهد.
fingerprint-unlock-app-2-copy

چیزی که مشخص است دوربین گوشی شما باید دارای قابلیت فوکوس اتوماتیک باشد که تقریبا تمامی گوشی های اندرویدی جدید این قابلیت را دارند و شاید تنها برخی از مدل‌های ارزان قیمت و قدیمی‌تر گوشی های اندرویدی فاقد قابلیت فوکوس اتوماتیک باشند

جالب است بدانید بر خلاف تصورتان این اپلیکیشن اندرویدی به طرز عجیبی کارش را عالی و بدون نقص انجام می‌دهد. یعنی تنها با یک بار اسکن، توسط دوربین گوشی انگشت شما را می‌شناسد.

این اپلیکیشن دارای دو نسخه رایگان و پولی است، اما این دو نسخه هیچ تفاوتی با هم ندارند و سازنده‌ی این نرم‌افزار گفته است که اگر می‌خواهید از او حمایت کنید می‌توانید، نسخه‌ی پولی آن را بخرید

همچنین ببینید

آموزش نحوه فعال کردن Always On Display در هر گوشی اندرویدی

داشتن قابلیت Always On Display بر روی هر گوشی اندروید AOD یا Always On Display …

error: لطفا کپی نکنید